Kas ir jādara ar Centrālās apkures krāsniem?

Saskaņā ar pētījumiem un atsauksmes no dažiem cilvēkiem, kuri ir faktiski izmantoti šie katli, šķiet, ir pārspīlēts vairāki ražotāja prasībām. Tāpat kā malkas krāsnīm, centrālapkures krāsnis tiek uzlaboti laika gaitā. Vienalga, vai izvēlaties apkures formā parasto konvektora radiatoru vai kaut ko vairāk pielāgota kā dvieļu žāvētāju vannas istabā, abi ir vienlīdz būtiska, saņemot uzdevumu darīts. Jums vajadzētu runāt par jūsu apkures vajadzībām ar uzticams izplatītāju. Projektēšana šādu apkures un karstā ūdens process ir samērā vienkāršs, bet jūs vēlaties, palīdzību un padomu norūdījies apkures inženieris. Sildītājs ir jāatrodas sadaļā mājas jūs vēlaties būt vissiltākais. Ir daudz dažādu veidu granulu sildītājiem, kas tur.

Ar vairāku degvielas sildītāju, gan degvielu parasti netiek izmantotas vienlaicīgi. Biomasas kurināmais ierodas formas granulas. Visi cietā kurināmā veidu, var tikt izmantoti. Sarežģītāka procents, jo efektīvāka tā būs, un šī iemesla dēļ mazāk degvielas, jums būs nepieciešams, lai apsildītu savu māju.

Ok, es domāju, es saprotu Centrālā apkures krāsnis, tagad Pastāsti man par centrālapkures krāsnis!

Ja jums pieder skurstenis, jūsu dīleris var ieteikt metāla starpliku, kas iet uz augšu, kamēr jūsu skursteņa par atbilstošu izstrādes. Turklāt, ir vērts atzīmēt, jums būs iegūt skursteni nes vismaz vienu reizi, vēlams divreiz gadā un granulu krāsnis būtu apkopi reizi gadā arī. Ja tur nav skursteņa jūsu mājā, jūs varat ievietot horizontālā ventilācijas līdz jumtam. Paskaties liekot vienu uz priekšnams jūsu mājās, gadījumā, ja jums ir atbilstoša skursteni. Pretējā gadījumā ir iespējams uzstādīt saliekamās skursteni, parasti veida ar dvīņu sienas izolēta dūmvada. Mazgāt dūmvadu vent par normālu pamata pārtraukt kvēpu palielinājums.

Netīrs Fakti par centrālapkures krāsnis

Ir pāris būtiski lietas, kas jums vajadzētu domāt par pirms jūs saņemsiet plīts. Multi kurināmā krāsnis ir ļoti universāls, kam spēju pārvarēt virkni videi draudzīgu kurināmo. Kamīni arī rada ievērojamu gaisa piesārņojumu. Ja nodarbināt kamīns, pārliecinieties, lai aizvērtu dūmvada tiklīdz kamīns netiek lietots. Atkal Stratford katlu krāsnis ir lielisks piemērs šāda veida katlu.

Top izvēle centrālapkures krāsnis

Šajās situācijās FHT Plīts ir vienreizēja summa vadāmību caur kuru spēja ievērojami samazinātu siltumatdevi plīts, pat tad, ja gaisa kontrole, lai saglabātu pilnīgu krāsns produkciju. Koka granulu krāsnis, iespējams, varētu būt zaļā krāsā. Tomēr, tas ir gandrīz pašpietiekamība un viņi nav lēts, vai nu. Portway 1 čuguna plīts nāk ar apdullināšanu grezni dizainu un ir ražoti no labākās kvalitātes čuguna.

Ja jūs izvēlaties, lai iegūtu šo plīts no LOHBERGER, paturiet prātā jūsu mazbērni būs tomēr, izmantojot to gatavot. Pērkot granulu krāsns, jums ir jāpārliecinās, vai tas ir top-baro un bottom-baro. Turklāt, izmantojot arī granulu krāsns, protams, palīdzēs samazinot apkures rēķinu. Tai ir arī jāpiemin, ka šādas granulu krāsnis ir aprīkotas ar unikālu logu, kas nozīmē, ka klientam ir iespējas izbaudīt kvēlojošs liesmas tāpat kā standarta kamīnu. Turpiniet lasīt, lai pārliecinātos, ka jūs saņemsiet vispiemērotāko plīts, lai atbilstu jūsu dzīvesveidu, un potenciāli palīdzēs jums ietaupīt naudu. Ir pāris krāšņu, kas ir savietojami ar unvented ķēdēm.

karsti